AD 8 code

S. Stylianou Medisupplies Ltd: Θέση εργασίας

S. Stylianou Medisupplies Ltd: Θέση εργασίας – Λευκωσία

ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ

H Εταιρεία SSTYLIANOU MEDISUPPLIES LTD, αντιπρόσωπος/εισαγωγέας Ιατρικού Εξοπλισμού και Αναλωσίμων, και με βασικό πελατολόγιο κλινικές, νοσοκομεία, ιατρεία, φαρμακεία κτλ., ζητά για άμεση πρόσληψη ΔΙΑΝΟΜΕΑ για τις επαρχίες Λευκωσίας και Λάρνακας, με έδρα το παράρτημα της Εταιρείας στη Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Ετοιμασία, έλεγχος και φόρτωση, μεταφορά και εκφόρτωση παραγγελιών σε πελατών.
  • Διανομή προϊόντων στις επαρχίες Λευκωσίας και Λάρνακας.
  • Παροχή βοήθειας στη λειτουργία της αποθήκης
  • Γενικά καθήκοντα τα οποία θα του ανατεθούν μέσα στα πλαίσια της ευρείας
    καθηκοντολογίας της θέσης.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Κάτοικοι Λευκωσίας.
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση.
  • Κατοχή άδειας οδηγού.
  • Γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ.
  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Εκπλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, συνέπεια, υπευθυνότητα και εχεμύθεια.
  • Οργανωτικές ικανότητες και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Ωράριο Εργασίας: Δευτέρα-Παρασκευή  08:00-13:00 & 15:00-18:00 (χειμώνα) / 16:00-19:00 (καλοκαίρι).

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με τίτλο ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ στο  email hr@stylianoumedisupplies.com ή

 Φαξ:  25384540.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.