Ζητούνται Έμπειροι Βοηθοί Κτηματομεσίτες με μισθό €1.500 συν προμήθειες

RE/MAX Κύπρου: Ζητούνται Έμπειροι Βοηθοί Κτηματομεσίτες με μισθό €1.500 συν προμήθειες – Λευκωσία και Λεμεσός

Η RE/MAX είναι το Νο.1 κτηματομεσιτικό δίκτυο στον κόσμο με παρουσία σε πάνω από 110+ χώρες με 144,000+ Συνεργάτες. Η RE/MAX Κύπρου ζητά Έμπειρους Βοηθούς Κτηματομεσίτες/τριες (Συνεργάτες) που θέλουν να εξασφαλίσουν επαγγελματική επιτυχία με υψηλές απολαβές για τα γραφεία της στη Λεμεσό και Λευκωσία.

Τώρα είναι η ευκαιρία για να έχεις:

  • Εργοδότηση σε πλήρη απασχόληση με σταθερό μισθό €1,500 πλέον προμήθειες

  • Απεριόριστες προοπτικές ανέλιξης

Καθήκοντα:

  • Επαγγελματική εξυπηρέτηση πωλητών και αγοραστών

Υποστήριξη από RE/MAX:

  • Εκπαίδευση στην εξυπηρέτηση πελατών με την μέθοδο RE/MAX

  • Υποστήριξη στην επίτευξη των στόχων σας

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου

  • Πολύ καλή γνώση στο γραπτό και προφορικό λόγο στην Ελληνική και Αγγλική ή άλλη γλώσσα

  • Κοινωνικό χαρακτήρα με μεγάλο κύκλο επαφών

  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας

  • Καλή Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

  • Προηγούμενη πείρα στα κτηματομεσιτικά είναι απαραίτητη

 Ώρες Εργασίας: Δευτέρα με Παρασκευή – 08:30 – 13:00 / 14:30 – 18:00

Οι θέσεις είναι για πλήρη απασχόληση.

Παρακαλώ όπως στείλετε τα βιογραφικά σας ανάλογα στα πιο κάτω links.

Experienced Assistant Real Estate Agent with €1,500 Salary + Commission in Limassol (elevatus.io)

Experienced Assistant Real Estate Agent with €1,500 Salary + Commission in Nicosia (elevatus.io)

Post expires at 5:08pm on Friday April 19th, 2024