AD 8 code

D. Ellinas Factory Products Ltd: 3 Νέες Θέσεις εργασίας

D. Ellinas Factory Products Ltd: 3 Νέες Θέσεις εργασίας – Λεμεσός

Η εταιρεία D. Ellinas Factory Products Ltd, με κεντρικά της γραφεία στην επαρχία Λεμεσού, αναζητά υποψήφιους για τρεις νέες θέσεις εργασίας στον τομέα του σχεδιασμού προϊόντων (Product Designer).

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να υποβάλουν τις αιτήσεις τους με το βιογραφικό τους σημείωμα στη διεύθυνση despo.christofi@dellinas.eu

Οι υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν σχετική εκπαίδευση και εμπειρία στον σχεδιασμό προϊόντων, καθώς και εξαιρετικές δεξιότητες σχετικών εργαλείων και λογισμικού (Autocad). Η εταιρεία προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

  • Άριστη Γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων (AUTOCAD)

  • Γνώσεις Η/Υ (excel, email)

  • Εξωστρέφεια και καλές δυνατότητες επικοινωνίας

  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

  • Πτυχίο ή δίπλωμα σε συναφή κλάδο

Καθήκοντα:

  • Παρουσίαση και επεξήγηση προϊόντων σε πελάτες σε Ελλάδα και Κύπρο

  • Επικοινωνία, συνεργασία και συντονισμός μεταξύ πωλητών Ελλάδας  και καταστημάτων στην Κύπρο

  • Εσωτερικά και εξωτερικά ραντεβού

  • Σχέδια για προώθηση στην παραγωγή – εργοστάσιο

  • Συντονισμός γραφείου και προσφορών για πελάτες

  • Καθημερινή τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες εντός και εκτός Κύπρου

  • Σύνταξη προσφορών και διαχείριση παραγγελιών

Post expires at 12:31pm on Wednesday March 20th, 2024