AD 8 code

Αλέκτωρ Φαρμακευτική Λτδ: Θέση Εργασίας

Αλέκτωρ Φαρμακευτική Λτδ: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Ιατρικός Επισκέπτης

Η φαρμακευτική εταιρεία Αλέκτωρ Φαρμακευτική Λτδ, συνεργάτιδα της AstraZeneca στην Κύπρο, επιθυμεί να προσλάβει νέο/νέα επιστήμονα για να εργαστεί ως Ιατρικός Επισκέπτης. Η θέση αναφέρεται στον Διευθυντή Πωλήσεων και Μάρκετινγκ της εταιρείας.

Κύρια Καθήκοντα

  • Επιστημονική ενημέρωση των επαγγελματιών της υγείας για τα φαρμακευτικά της προϊόντα
  • Συμμετοχή σε συνέδρια και σεμινάρια στην Κύπρο και το εξωτερικό

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο πανεπιστημίου στους κλάδους της φαρμακευτικής, της βιολογίας, της χημείας, ιατρικών επισκεπτών ή άλλων συναφών κλάδων
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Ωφελήματα

  • Ελκυστικός μισθός, ετήσιο επίδομα παραγωγικότητας (bonus), ταμείο προνοίας, αυτοκίνητο.

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο: hr@papaloizou.com με τίτλο: “anergosjobs.com”  μέχρι την Παρασκευή, 16/02/2024. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Για πληροφορίες μπορείτε να απευθύνεστε στο 22490305