AD 8 code

Ζητείται Ιατρικός Επισκέπτης

Obon Sai Ltd: Ζητείται Ιατρικός Επισκέπτης – Πάφος

Η εταιρία OBON SAI LTD επιθυμεί να προσλάβει νέο/νέα για να εργαστεί ως ιατρικός επισκέπτης. Η θέση αναφέρεται απ’ ευθείας στο Διευθυντή.

Κύρια καθήκοντα

  • Επιστημονική ενημέρωση των επαγγελματιών της υγείας για τα προϊόντα της εταιρίας.
  • Προώθηση των προϊόντων της εταιρίας.
  • Έλεγχος και ανάλυση πωλήσεων
  • Ετοιμασία μηνιαίων εκθέσεων

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Καλή χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή (emails, excel, word, powerpoint).
  • Οργανωτικότητα.
  • Εξαιρετική ικανότητα επικοινωνίας με πελάτες (Marketing/PR/Promotion) με σκοπό την επιτυχή προώθηση των προϊόντων σε πελάτες.

Ωφελήματα

  • Ελκυστικός μισθός, bonus σε πωλήσεις, αυτοκίνητο της εταιρίας

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο info@bonsaigroup.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”  μέχρι την Παρασκευή, 23 Φεβρουαρίου 2024.

Για πληροφορίες μπορείτε να απευθύνεστε στο 25713103

Post expires at 8:01am on Saturday February 24th, 2024