AD 8 code

Αrenco Ltd: Ζητείται Γραμματέας

Αrenco Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η Αrenco Ltd, εμπορική εταιρεία μηχανολογικού και υδραυλικού εξοπλισμού, ζητά να προσλάβει Γραμματέα για τις Κεντρικές Αποθήκες της στην Λευκωσία.

Προσόντα

  • Απόφοιτος/η τριτοβάθμιας εκπαίδευσης.

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.

  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ.

  • Πολύ καλή γνώση MS Outlook και Word.

  • Γνώση του προγράμματος Universe θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα:

  • Λήψη τηλεφωνημάτων και γενική γραμματειακή υποστήριξη.

  • Ετοιμασία προσφορών, καταλόγων και διαχείριση αλληλογραφίας.

  • Τιμολόγηση πελατών και παρακολούθηση χρεωστικών υπολοίπων.

Προσφέρονται:

Ελκυστικό πακέτο απολαβών, συμπεριλαμβανομένων 13ου μισθού και Ταμείου Προνοίας.

Στοιχεία Επικοινωνίας:

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο e-mail info@arenco.com.cy

Post expires at 1:00pm on Wednesday March 20th, 2024