Ec.P. Papandreou Home Care Systems Ltd: Θέσεις εργασίας – Παγκύπρια

Εξωτερικός/η πωλητής/τρια

Καθήκοντα

  • Παρουσίαση και προώθηση των προϊόντων της εταιρείας.

  • Συμμετοχή σε εκπαιδευτικά προγράμματα που προσφέρονται από έμπειρους εκπαιδευτές.

Προσόντα

  • Απαραίτητη η άριστη επικοινωνιακή δεξιότητα και άνεση στην επικοινωνία της Ελληνικής γλώσσας.

  • Άμεση διαθεσιμότητα εργασίας,μόνιμης και μερικής απασχόλησης.

  • Άτομα ενθουσιώδη,με πρωτοβουλία,υπευθυνότητα και πάθος για ανέλιξη.

  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα με απαραίτητο προσόν το ομαδικό πνεύμα.

  • Άδεια Οδήγησης.

  • Θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν η εμπειρία σε τμήμα πωλήσεων ή διαφημίσεων.

Προσφέρουμε

  • Βασικό Μισθό.

  • Μπόνους προμήθειας επί των πωλήσεων μεγαλύτερο από τον μέσο όρο της αγοράς.

  • Γρήγορη ανάπτυξη σε διευθυντικές θέσεις με βάση μετρήσιμα αποτελέσματα και στόχους.

  • Καθημερινή εκπαίδευση και καθοδήγηση από τους εκπαιδευτές της εταιρείας μας.

  • Συμμετοχή σε ταξίδια στο εξωτερικό(σεμινάρια και ταξίδια αναψυχής με όλα τα έξοδα πληρωμένα).

  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.

Οι αιτήσεις για την θέση εργασίας θα γίνονται δεκτές μόνο κατόπιν υποβολή βιογραφικού στο email: ecppapandreou_kirby@hotmail.com

Post expires at 9:07pm on Friday March 22nd, 2024