AD 8 code

Ζητείται Graphic Designer

Stephanis: Ζητείται Graphic Designer – Λευκωσία

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Γραφικών Τεχνών, ή και Multimedia.
  • Τουλάχιστον 1 έτος εμπειρία στον τομέα των γραφικών τεχνών.
  • Άριστη γνώση προγραμμάτων Adobe Photoshop, Illustrator και After Effects (η γνώση του InDesign θα θεωρηθεί ως πλεονέκτημα).
  • Προφορική και γραπτή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.

Καθήκοντα:

  • Σχεδιασμός και προσαρμογή υλικών, σύμφωνα με την ταυτότητα και τη προθεσμία της εταιρείας, και σε συνεργασία με το τμήμα marketing, για ψηφιακά και παραδοσιακά μέσα όπως:
    • Website Banners
    • Video Animation
    • Social media
    • Κατάλογοι/Φυλλάδια
    • Landing Pages
    • Email Newsletters
    • Billboards
    • Google Ads
    • Διαφημιστικά για το εσωτερικό των καταστημάτων
  • Διαχείριση διαφημιστικού υλικού στην ιστοσελίδα
  • Δημιουργία Landing Pages (με χρήση κώδικα HTML/CSS θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν)