AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Φαρμακείου

P.AGATHOKLEOUS PHARMACIES LTD: Ζητείται Βοηθός Φαρμακείου – Λεμεσός

Το φαρμακείο Παντελής Αγαθοκλεους ζητά να προσλάβει βοηθό φαρμακοποιου για πλήρη απασχόληση στην Λεμεσό.

Προσόντα:

  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ικανότητα επικοινωνίας
  • Καλή χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων
  • Παροχή βοήθειας στον φαρμακοποιό και εκτέλεση οδηγιών από αυτόν

Ως επιπλέον προσόντα θα θεωρηθούν :

  • Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Γνώσεις στον τομέα της αισθητικής

Πακέτο απολαβών:

Ελκυστικό πακέτο ανάλογα με την εμπειρία και τα προσόντα

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν τα βιογραφικά τους στο: agathokleouspharmacy@cytanet.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ καλέστε στο 25382525

Post expires at 8:34pm on Monday March 18th, 2024