AD 8 code

Ζητούνται Pickers

ΧΡ. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ & ΥΙΟΙ ΛΤΔ: Ζητούνται Pickers – Λευκωσία

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα των ανταλλακτικών αυτοκινήτων, ζητά να προσλάβει Pickers για το κεντρικό κατάστημα της στη Λευκωσία (Καϊμακλί).

Καθήκοντα:

Εύρεση ανταλλακτικών για την ετοιμασία των παραγγελιών και την έγκαιρη αποστολή τους στον πελάτη.

Τακτοποίηση και ταξινόμηση των ανταλλακτικών στα ράφια.

Συνεργασία και καλή επικοινωνία με τους συναδέλφους με σκοπό την εύρυθμη λειτουργία της εταιρείας.

Διασφάλιση της καθαριότητας του χώρου εργασίας.

Τήρηση και συμμόρφωση με τους κανόνες και τις διαδικασίες της εταιρείας.

Προσόντα:

Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.