AD 8 code

Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ: Ζητούνται Διανομείς

Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ: Ζητούνται Διανομείς – Λεμεσός

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα των ανταλλακτικών αυτοκινήτων, ζητά να προσλάβει Διανομείς Ανταλλακτικών για το κατάστημα της στην επαρχία Λεμεσού.

Καθήκοντα:

Η έγκαιρη διανομή εξαρτημάτων στους πελάτες της εταιρείας.

Παροχή άριστης εξυπηρέτησης προς τους πελάτες ακολουθώντας τις διαδικασίες της εταιρείας.

Τήρηση οδηγιών Συντονιστή Διανομής και κανονισμών Ασφάλειας και Υγείας της εταιρείας.

Προσόντα:

Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.

Κάτοχος άδειας οδήγησης χειροκίνητου κιβωτίου ταχυτήτων.

Ευχάριστη προσωπικότητα.

Συνεργάσιμο, ευγενικό και θετικό άτομο.

Πελατοκεντρική προσέγγιση.

Άλλες Πληροφορίες:

Ωράριο εργασίας Δευτέρα μέχρι Παρασκευή, 08:00 μέχρι 17:30.

13ος μισθός.

Ταμείο Προνοίας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο HR@chrkapodistrias.com ή να επικοινωνήσουν στο 22620010.

Post expires at 4:57pm on Friday March 8th, 2024