AD 8 code

S.L Health Feeling Ltd: Θέση Εργασίας

S.L Health Feeling Ltd: Θέση Εργασίας – Πάφος

Ταμείο και Εξυπηρέτηση Πελατών

Θέλεις να γίνεις μέλος μιας νέας, πρωτοποριακής, αυθεντικής υγιεινής κουζίνας;

Το νέο εστιατόριο Romvos Healthy Food Take Awayπαρέχει στους εκλεκτούς του πελάτες υπέροχα και γευστικά πιάτα, γλυκά και σνάκς έχοντας σαν κύριο άξονα την υγιεινή διατροφή.

Ζητούμε να προσλάβουμε άτομο στο Ταμείο και την Εξυπηρέτηση Πελατών  με αγάπη για την υγιεινή κουζίνα, ευχάριστη προσωπικότητα, ομαδικό πνεύμα και όρεξη για δουλειά.

Καθήκοντα εργασίας:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Ταμείο
  • Έλεγχος στοκ προμηθειών
  • Παραγγελίες προμηθειών
  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής

Προσόντα:

  • Ικανότητα διαχείρισης ταμειακού λογισμικού
  • Γνώσεις και εμπειρία σε χώρο take away, ή καφετέρια ή εστιατόριο
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Υψηλό πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Γνώση και τήρηση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας
  • Δυναμική και Ευχάριστη  προσωπικότητα
  • Αγάπη και γνώσεις για το φαγητό, τη μαγειρική και την κουζίνα

Εάν ενδιαφέρεσαι  να γίνεις μέλος της δυναμικής μας ομάδας τότε μπορείς να μας στείλεις το βιογραφικό σου στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@romvos.restaurant    με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”  ή να  επικοινωνήσετε μαζί μας στο τηλέφωνο 26947600.