AD 8 code

Alpan Electroline Ltd: Θέση Εργασίας

Alpan Electroline Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η Εταιρεία ELECTROLINE LTD μέλος του Ομίλου ALPAN GROUP, η οποία ειδικεύεται στις πωλήσεις ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών στην Κύπρο ζητά για άμεση πρόσληψη Αποθηκάριου στην επαρχία Λευκωσίας.

Καθήκοντα θέσης:

  • Δημιουργία εικόνας επαγγελματισμού, αποτελεσματικότητας και ευγένειας για την Εταιρεία σε όλες τις επαφές με εξωτερικούς και εσωτερικούς πελάτες
  • Διασφάλιση ελέγχου ποιότητας κατά την παραλαβή, φόρτωση και παράδοση των προϊόντων
  • Συνεχής επικοινωνία με τον Επιθεωρητή Αποθήκης
  • Συνεχής εκπαίδευση και ενδυνάμωση των γνώσεων του
  • Τήρηση των κανονισμών και νόμων του κράτους σε σχέση με την ποιότητα και τις προδιαγραφές των προϊόντων αλλά και τις οδηγίες του κατασκευαστή
  • Διασφάλιση της εφαρμογής όλων των σχετικών προνοιών της νομοθεσίας (θέματα ασφαλείας)
  • Εφαρμογή συστημάτων ποιότητας
  • Αύξηση της παραγωγικότητας μέσα από την χρήση συστημάτων πληροφορικής και τεχνολογίας
  • Διασφάλιση ελέγχου και τήρησης άμεμπτων διαδικασιών κατά την προμήθεια προϊόντων, αναλώσιμων και άλλων υλικών / περιουσίας
  • Αποτελεσματική διαχείριση της διακίνησης και αποθήκευσης εμπορευμάτων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Πενθήμερη Εργασία Μερικής απασχόλησης
  • 13ο μισθό/Ταμείο Προνοίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση recruitment@electroline.com.cy με τίτλο:”Αποθηκάριος – ANERGOSJOBS.COM”. Υποβολή αιτήσεων μέχρι 19 Ιανουαρίου 2020. Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.