AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος/η Υποδοχής & Γραμματειακής Υποστήριξης

MIND THE GAP LTD: Ζητείται Υπεύθυνος/η Υποδοχής & Γραμματειακής Υποστήριξης – Αμμόχωστος

Eταιρεία η οποία δραστηριοποιείται στην ”Eισαγωγή και Εμπορία Ειδών Καθαρισμού και Υγιεινής” αναζητά να προσλάβει, για μόνιμη απασχόληση, Υπεύθυνο/η Υποδοχής & Γραμματειακής Υποστήριξης.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Γραμματειακές Σπουδές ή συναφές κλάδου
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών ( MS Word, Excel, Outlook)
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις λογιστικής και λογιστικών προγραμμάτων
  • Ευχέρεια και άνεση στην επικοινωνία
  • Άτομο συνεργάσιμο και με ομαδικό πνεύμα
  • Διακριτικότητα και εμπιστευτικότητα
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση email και τηλεφωνικού κέντρου
  • Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Πελατών και λήψη παραγγελιών
  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών στις εγκαταστάσεις της εταιρείας
  • Οργάνωση γραφείου
  • Ετοιμασία επιστολών και άλλων εγγράφων
  • Εφαρμογή απλών λογιστικών διαδικασιών (όποτε ζητηθεί) για υποστήριξη του λογιστηρίου
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Εκτέλεση οποιωνδήποτε άλλων συναφών καθηκόντων

Η εταιρεία προσφέρει ελκυστικό πακέτο απολαβών ανάλογος εμπειρίας και προσόντων.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email: admin@mindthegap.com.cy, το αργότερο μέχρι τις  31/12/2019.

Όλες οι αιτήσεις θα εξεταστούν με απόλυτη εχεμύθεια. Παρακαλώ σημειώστε ότι λόγω του μεγάλου αριθμού των αιτήσεων, θα ενημερωθούν για συνέντευξη μόνο οι υποψήφιοι που ανταποκρίνονται στα πιο πάνω προσόντα.