AD 8 code

La Qualite: Ζητείται Οδηγός (Τμήμα Παραδόσεων)

La Qualite: Ζητείται Οδηγός (Τμήμα Παραδόσεων) – Λεμεσός

Η εταιρεία La Qualite Furniture – Interiors ζητά να προσλάβει έμπειρο οδηγό με επαγγελματική άδεια φορτηγού για το τμήμα παραδόσεων.

Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή προγράμματος παραδόσεων ημέρας και ενημέρωση.
  • Τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες και διευθέτηση Forklift αν απαιτείται.
  • Υπεύθυνος για ορθή φόρτωση των παραγγελιών που πρέπει να παραδοθούν, βάση του δελτίου αποστολής.
  • Έγκαιρη και ασφαλής μεταφορά των εμπορευμάτων στο σημείο παράδοσης.
  • Συνάντηση με τον πελάτη ή τον υπεύθυνο του έργου για υπόδειξη του σημείου εκφόρτωσης.
  • Ασφαλή εκφόρτωση των εμπορευμάτων αποφεύγοντας ζημιές τόσο στα προϊόντα όσο και στον χώρο του πελάτη/έργου.
  • Καθημερινός έλεγχος οχήματος εταιρείας και παρακολούθηση των αναγκών που ενδεχομένως να παρουσιάζονται (π.χ. λάστιχα, service, MOT κτλ)
  • Να συμπεριφέρεται ευγενικά στους πελάτες και συναδέλφους.
  • Να διατηρεί τους χώρους δραστηριότητας καθαρούς (εργασίας, κοινόχρηστους χώρους,πελάτη)
  • Να τηρεί τους κανόνες ασφάλειας και υγείας.

Προσόντα:

  • Επαγγελματική άδεια φορτηγού.
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (γνώση της Ρώσικης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση εργασίας με εμπειρία στην συναρμολόγηση επίπλων.
  • Τουλάχιστον ένα χρόνο εμπειρίας στην επαγγελματική οδήγηση φορτηγού.

Αποστολή βιογραφικού στο info@laqualite.com.cy

Τηλέφωνο επικοινωνίας 25727150.