AD 8 code

Ζητούνται Διευθυντές Υπεραγοράς Παγκύπρια

POP Life Supermarkets: Ζητούνται Διευθυντές Υπεραγοράς – Παγκύπρια

Καθήκοντα / Αρμοδιότητες

  • Αποτελεσματική οργάνωση του καταστήματος σε όλα τα τμήματα
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Καταχώρηση παραγγελιών τόσο κεντρικά, όσο και σε πωλητές εγχώριων προμηθευτών
  • Οργάνωση και επίβλεψη της εμφάνισης των ραφιών (merchandising) με γνώμονα την εποχικότητα και τα φυλλάδια προσφορών
  • Αποτελεσματική επικοινωνία με τα κεντρικά γραφεία αλλά και τους εξωτερικούς συνεργάτες της εταιρείας
  • Τήρηση των διαδικασιών της εταιρείας όσων αφορά παραλαβή εμπορευμάτων, service προϊόντων, επιστροφές κλπ.
  • Διαχείριση και αποτελεσματική επικοινωνία με το προσωπικό για καλύτερη οργάνωση των εργασιών και για καλύτερη εξυπηρέτηση του πελάτη.
  • Εισαγωγή και εκπαίδευση νέου προσωπικού σε συνεργασία με το τμήμα προσωπικού
  • Αξιολογήσεις προσωπικού
  • Διασφάλιση λειτουργίας του καταστήματος με βάση τις οδηγίες και      υποδείξεις του λειτουργού ασφάλειας και υγείας
  • Διασφάλιση καθαριότητας και τακτοποίησης του καταστήματος
  • Οτιδήποτε άλλο ζητηθεί από την διεύθυνση.

Απαραίτητα Προσόντα

Τουλάχιστον τέσσερα (4) χρόνια σε παρόμοια θέση στον τομέα λιανικού εμπορίου τροφίμων ή άλλο κλάδο συναφή με τα καθήκοντα της θέσης.

  • Δεξιότητες διαπροσωπικής επικοινωνίας και ευελιξίας
  • Δεξιότητες οργάνωσης και αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου
  • Ηγετικές ικανότητες
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα με επαγγελματικό ήθος
  • Δεξιότητες εκπαίδευσης και καθοδήγησης προσωπικού
  • Άριστες δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων
  • Άτομο με έμφαση στην επίτευξη αποτελεσμάτων
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Παρακαλούμε όπως, όσοι ενδιαφέρονται, αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο φαξ 22445584 ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση hrm@poplife.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”