AD 8 code

Ζητούνται Νηπιαγωγός και Νηπιοβρεφοκόμος

Νηπιαγωγείο/ Βρεφονηπιακός σταθμός Bugs Bunny: Ζητούνται Νηπιαγωγός και Νηπιοβρεφοκόμος – Λευκωσία

Το νηπιαγωγείο/ βρεφονηπιακός σταθμός Bugs Bunny στο Στρόβολο, ζητά να προσλάβει πτυχιούχο Νηπιαγωγό και νηπιοβρεφοκόμο για πλήρη απασχόληση ( 40 ώρες εβδομαδιαία),   από τη νέα σχολική χρονιά 2023-24.

Περιγραφή Εργασίας

Παρέχει ένα ασφαλές και αναπτυξιακά κατάλληλο εκπαιδευτικό περιβάλλον όπου τα παιδιά έχουν την ευκαιρία να αναπτύξουν γνωστικές, κοινωνικές, συναισθηματικές και σωματικές δεξιότητες.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο σε μια από τις ακόλουθες σπουδές – Προσχολική Εκπαίδευση, Ειδική Αγωγή, Νηπιοβρεφοκομική  Αγωγή
  • Γνωρίζει άπταιστα  Ελληνικά και ικανοποιητικά αγγλικά
  • Άριστη γνώση της ανάπτυξης του παιδιού.
  • Προηγούμενη εμπειρία στη φροντίδα των παιδιών είναι επιπλέον προσόν.
  • Υπομονή, ψυχραιμία, ήρεμο χαρακτήρα και καλή διάθεση.
  • Ικανότητα μετάδοσης γνώσεων μέσω του παιχνιδιού και της δημιουργικής απασχόλησης.

Καθήκοντα

  • Ευθύνη, φροντίδα, απασχόληση παιδιών ηλικίας 2-3 ετών και 4-6  ετών.

Πλήρη απασχόληση 40 ώρες εβδομαδιαία

Οι ενδιαφερόμενες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο polys@cytanet.com.cy  με τίτλο: “anergosjobs.com” ή να τηλεφωνούν στο  τηλέφωνο 99558280