AD 8 code

Ζητούνται Φαρμακοποιοί

PharmaLidras ltd: Ζητούνται Φαρμακοποιοί – Λευκωσία

Ζητείται Φαρμακοποιός για την Λευκωσία με υγιής-ευχάριστες συνθήκες εργασίες .

Προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου Φαρμακευτικής και άδειας εξασκήσεως επαγγέλματος
  • 2 χρόνια εμπειρία θα θεωρηθεί σημαντικό επιπρόσθετο προσόν
  • Καλή γνώση Ελληνικής και βασική Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με σοβαρότητα και ευγένεια
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικότητα και συνεργασία

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Εκτέλεση ιατρικών συνταγών Γεσύ και ιδιωτικές
  • Πώληση φαρμακευτικών και παραφαρμακευτικών προϊόντων
  • Διαχείριση ταμείου
  • Διαχείριση παραγγελιών και τιμολογίων
  • Τακτοποίηση φαρμάκων και προϊόντων

Απολαβές

  • Πολύ καλός μηνιαίος μισθός (αναλόγως προσόντων και πείρας)
  • Κοινωνικές ασφαλίσεις, Γεσυ, άδεια
  • Πεδίο ανέλιξης
  • Άλλα ωφελήματα

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο email: kathodon@cytanet.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Συμπληρωματικές σημειώσεις αναφορικά με την θέση και τα προσόντα είναι καλοδεχούμενες.