AD 8 code

Victoria Tents: Θέση Εργασίας

Victoria Tents: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Μεταφορέας/ Συναρμολογητής

Με 50 και πλέον χρόνια παγκύπριας εμπειρίας και δράσης στο χώρο της σκίασης, η Victoria Tents σε καλεί να γίνεις μέλος της ομάδας της εξασφαλίζοντας την επαγγελματική σου σταδιοδρομία και εξέλιξη.
Η εταιρεία Victoria Tents ζητά να προσλάβει μεταφορέα/ συναρμολογητή (διπλός ρόλος) για καλοκαιρινή απασχόληση.
Τίτλος θέσης:
Μεταφορέας/ συναρμολογητής (διπλός ρόλος)
Καθήκοντα
  • Κατασκευή και Τοποθέτηση συστημάτων σκίασης
  • Μεταφορές και παραδόσεις προϊόντων σε πελάτες
Απαιτούμενα Προσόντα
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Γνώση Ελληνικών και βασική γνώση στα Αγγλικά
  • Χρήση αυτοκινήτου της εταιρείας με ταχύτητες
  • Εμπειρία σε τεχνικό επάγγελμα θεωρείται επιπρόσθετο προσόν
Ωφελήματα
  • Παρέχεται εκπαίδευση
  • Μηνιαίος μισθός ανάλογα με τα προσόντα
Αποστολή βιογραφικού σημειώματος στο e-mail: mc@victoriatents.com με τίτλο: “anergosjobs.com”
Για πληροφορίες απευθύνεστε στο τηλ. 25661617