AD 8 code

Θέση εργασίας σε φαρμακείο

Θέση εργασίας σε φαρμακείο – Λεμεσός

Θέση εργασίας σε φαρμακείο στη Λεμεσό (Ύψωνα).
Η ομάδα του φαρμακείου μας μεγαλώνει!
Αναζητούμε άτομο με όρεξη για δουλειά για την θέση βοηθού φαρμακείου.
Απαραίτητα Προσόντα
•Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
•Γνώση χειρισμού Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
•Εχεμύθεια,υπευθυνότητα,Ευχάριστη προσωπικότητα και ικανότητα επικοινωνίας
•Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν!
Καθήκοντα
•Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων
•Εξυπηρέτηση πελατών
•Προώθηση προϊόντων
•Οργάνωση και Διατήρηση καθαριότητας χώρου
•Εκτέλεση διάφορων άλλων εργασιών που σχετίζονται με το χώρο του φαρμακείου.
•Ικανότητα εργασίας σε ωράριο φαρμακείου και Διανυκτερεύσεων.
Ωράριο Φαρμακείου:
• Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή: 8:00 – 13:30 και 15:00 – 18:30 για Χειμώνα
16:00 – 19:30 για καλοκαίρι
• Τετάρτη & Σάββατο: 8:00 – 13:30
•Ομαδικότητα
•Ευχάριστο κλίμα εργασίας.
•Σταθερός Μηνιαίως μισθός και Bonus ανάλογος προσόντων.
•Δυνατότητα συνεχούς εκμάθησης και ανέλιξης.
Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email: info@zhanapharmacy.com με τίτλο: “anergosjobs.com”