AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος Πωλήσεων

Ζητείται Υπεύθυνος Πωλήσεων – Λάρνακα

Η εταιρεία μας είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώνει την προκήρυξη 2 νέων θέσεων στο τμήμα Μάρκετινγκ και Πωλήσεων της εταιρείας.

Η εταιρεία ασχολείται με την διαφήμιση, μάρκετινγκ και προώθηση υπηρεσιών για λογαριασμό μεγάλων ονομάτων που συνεργαζόμαστε.

Καθήκοντα:

  1. Προώθηση των υπηρεσιών της εταιρείας
  2. Αύξηση των πωλήσεων
  3. Παροχή άριστης εξυπηρέτησης στους πελάτες με σκοπό  την κάλυψη των αναγκών τους
  4. Απαιτείται εργασία εντός και εκτός γραφείου

Προσόντα:

  1. Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  2. Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  3. Οργάνωση και συνέπεια
  4. Επαγγελματική εμφάνιση
  5. Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας και καλή γνώση της Αγγλικής

Τι προσφέρουμε:

  1. Απολαβές μέχρι 1300 ευρώ
  2. Πλήρη απασχόληση, από Δευτέρα μέχρι Παρασκευή
  3. Επαγγελματική εμπειρία και συνεχής εκπαίδευση σε ένα φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  4. Πιστοποιήσεις
  5. Επαγγελματικά ταξίδια

Οι ενδιαφερόμενοι/ες να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα: hr.office.manager22@gmail.com

(AD-FLSM-8)