AD 8 code

Ζητείται Brand Ambassador

Ζητείται Brand Ambassador – Λευκωσία

Η μοναδικότητα σε αυτό που κάνουμε στην εταιρεία μας είναι ότι επενδύουμε στις ικανότητες και δεξιότητες των ανθρώπων μας με στόχο την μακροπρόθεσμη επιτυχία τόσο των ίδιων όσο και της εταιρείας μας.

Αναζητάμε να στελεχώσουμε δύο άτομα για να ενταχθούν στην ομάδα μας ως Brand Ambassador.

Καθήκοντα θέσης:

  • Συμμετοχή και σχεδιασμό marketing campaigns
  • Παρακολούθηση συνθηκών και τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Παροχή των βέλτιστων δυνατών λύσεων στους πελάτες
  • Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο στο Μάρκετινγκ, στην Διοίκηση Επιχειρήσεων ή σε άλλο παρεμφερή κλάδο (θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Άριστη γνώση Ελληνικής γλώσσας και καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Ηγετικές ικανότητες και ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών
  • Οργάνωση, τήρηση προτεραιοτήτων και καλή διαχείριση χρόνου

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
  • Ατομικό business coaching από κορυφαία στελέχη του χώρου
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα μεγάλο διεθνή οργανισμό
  • Εκπαιδευτικά ταξίδια
  • Ευχάριστο και αξιοκρατικό περιβάλλον

Αν στοχεύεις και εσύ σε μια μακροπρόθεσμη επιτυχία, στείλε το βιογραφικό σου στο: hrprocesscy@gmail.com μέχρι 16 Φεβρουαρίου 2023.

*Μετά την συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψήφιους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

(AD-PP-129)