AD 8 code

Ζητείται Αρχιτέκτονας / Σχεδιαστής

D. Ellinas Factory products Ltd: Ζητείται Αρχιτέκτονας / Σχεδιαστής – Πάφος

Ζητείται Αρχιτέκτονας / Σχεδιαστής για τη στελέχωση της εταιρείας D. Ellinas Factory products Ltd στην επαρχία Πάφου.

Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη Γνώση AUTOCAD & 3D Σχεδίου
  • Γνώσεις Η/Υ
  • Εξωστρέφεια και καλές δυνατότητες επικοινωνίας
  • Technical background
  • Πτυχίο ή δίπλωμα σε συναφή κλάδο.

Καθήκοντα:

  • Παρουσίαση και επεξήγηση προϊόντων και λειτουργιών σε πελάτες σε Ελλάδα και Κύπρο
  • Επικοινωνία ,συνεργασία και συντονισμός μεταξύ πωλητών Ελλάδας  και καταστημάτων στην Κύπρο
  • Εσωτερικά και Εξωτερικά ραντεβού
  • Σχέδια για προώθηση στην παραγωγή – εργοστάσιο
  • Συντονισμός γραφείου και προσφορών για πελάτες
  • Καθημερινή τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες εντός και εκτός Κύπρου
  • Σύνταξη προσφορών και διαχείριση παραγγελιών

Βιογραφικά στο email:  despo.christofi@dellinas.eu με τίτλο: “anergosjobs.com”