AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

Elysee Irrigation Ltd: Ζητείται Αποθηκάριος – Λεμεσός

Η εταιρία Elysee Irrigation Ltd, μια από τις μεγαλύτερες βιομηχανίες παραγωγής πλαστικών στη Κύπρο, με ηγετική θέση στη τοπική αγορά και με εξαγωγές σε περισσότερες από 65 χώρες, αναπτύσσει και ενδυναμώνει τη παρουσία της με την στελέχωση της με ικανά άτομα. Η εταιρεία ζητά για άμεση πρόσληψη Αποθηκάριο για την αποθήκη-κατάστημα της στην Λεμεσό.

Θέση: Αποθηκάριος για την Λεμεσό

Καθήκοντα και Υπευθυνότητες:

  • Προετοιμασία και συγκέντρωση παραγγελιών
  • Παραλαβή, φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων-Χρήση Περονοφόρου
  • Τακτοποίηση προϊόντων στην αποθήκη και στο κατάστημα.
  • Γενικές εργασίες τακτοποίησης και καθαρίσματος της αποθήκης.

Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες:

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας.
  • Ικανότητα οργάνωσης και ανάληψης πρωτοβουλιών στην εργασία.
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας.
  • Προηγούμενη εμπειρία σε αποθήκη θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Γνώση και άδεια χρήσης περονοφόρου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Για το άτομο που θα επιλέξει να γίνει μέλος της ομάδας της Elysee Irrigation Ltd θα υπάρξει η ανάλογη εκπαίδευση και ένταξη του στην εταιρεία.

Απολαβές:

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο hr@elysee.com.cy με θέμα “ΒΟΗΘΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ – ANERGOSJOBS.COM”

μέχρι την 1η Ιουλίου 2022.