AD 8 code

C.G. Papaloisou Ltd: Θέση Εργασίας

C.G. Papaloisou Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Ιατρικός Επισκέπτης

Η εταιρεία Χρ. Γ. Παπαλοΐζου Λτδ, αντιπρόσωπος στην Κύπρο µεγάλων διεθνών φαρµακευτικών εταιρειών, επιθυµεί να προσλάβει νέο επιστήµονα για να εργαστεί ως ιατρικός επισκέπτης, µε έδρα τη Λευκωσία.

Κύρια Καθήκοντα

  • Προώθηση των προϊόντων της εταιρείας σε γιατρούς και φαρµακοποιούς
  • Συµµετοχή σε συνέδρια και σεµινάρια στην Κύπρο και το εξωτερικό

Απαιτούµενα προσόντα

  • Πτυχίο πανεπιστηµίου στους κλάδους της φαρµακευτικής, της βιολογίας, της χηµείας, ιατρικών επισκεπτών ή άλλων συναφών κλάδων
  • Προηγούµενη πείρα, τουλάχιστον 2 χρόνων, στο συγκεκριµένο κλάδο
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Απολαβές

Ελκυστικός µισθός, ετήσιο επίδοµα παραγωγικότητας (bonus), ταµείο προνοίας και άλλα ωφελήµατα

Αιτήσεις

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εµπιστευτικού χειρισµού. Οι ενδιαφερόµενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σηµείωµα στο hr@papaloizou.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM” το αργότερο µέχρι την Παρασκευή 18 Μαρτίου 2022.

Για πληροφορίες απευθύνεστε στο 22490305.