AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Klinete: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η εταιρεία KLINETE ζητά να προσλάβει άτομο για την γραμματειακή υποστήριξη των τμημάτων:

Καθήκοντα

  • Γενικές εργασίες γραφείου (π.χ. τηλέφωνα, ηλεκτρονική αλληλογραφία κτλ)
  • Επικοινωνία με πελάτες και ετοιμασία προσφορών
  • Γενική βοήθεια στο τμήμα λογιστηρίου
  • Είσπραξη και έκδοση τιμολογίων
  • Παρακολούθηση και ενημέρωση λογαριασμών πελατών
  • Διεκπεραίωση καθημερινών σχετικών εργασιών

Προσόντα

  • Πολύ καλή οργανωτική ικανότητα
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Microsoft office – Word, Excel, Outlook, διαχείριση internet)
  • Ικανότητα να μαθαίνει γρήγορα και να χειρίζεται πολλαπλές εργασίες
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας και καλή γνώση της αγγλικής
  • Βασική γνώση λογιστικής
  • Δίπλωμα σχετικό με γραμματειακές σπουδές, λογιστικά ή σχετική εμπειρία θα θεωρηθεί προσόν

Η έδρα της εταιρείας είναι στην Έγκωμη, Λευκωσία και η εργασία είναι πενθήμερη.

Βιογραφικά μπορούν να σταλθούν στο info@klinete.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”