AD 8 code

Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ: Θέση εργασίας

Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ: Θέση εργασίας – Λεμεσός

Πωλητής Εξαρτημάτων / Ανταλλακτικών

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ ζητά να προσλάβει Πωλητή Ανταλλακτικών για το κατάστημα της στην επαρχία Λεμεσό.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρετεί τους πελάτες οι οποίοι έρχονται στο κατάστημα ή επικοινωνούν τηλεφωνικώς με την εταιρεία.
  • Λαμβάνει τις παραγγελίες των πελατών μέσω τηλεφώνου ή στο κατάστημα και ενημερώνει τους βοηθούς πωλητές για την εξεύρεση των εξαρτημάτων και την ετοιμασία τους για διανομή.
  • Απαντά στις ερωτήσεις και απορίες του πελάτη.
  • Εξυπηρετεί τον πελάτη με ευγένεια, προθυμία, θετικότητα και χωρίς καθυστέρηση.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης