AD 8 code

Ανδρέας Ψάλτης & Υιοί Λτδ: Θέσεις Εργασίας

Ανδρέας Ψάλτης & Υιοί Λτδ: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία Ανδρέας Ψάλτης & Υιοί Λτδ με τεράστια εμπειρία στον τομέα εμπορίας και πώλησης ανταλλακτικών αυτοκινήτων στην Κύπρο, ζητά να προσλάβει βοηθούς αποθήκης στα τρία κατάστημα της στην επαρχία Λευκωσίας.

Βοηθοί Αποθήκης Αποθήκης (Α12/21):

Προσόντα:

  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.
  • Καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, ομαδικό πνεύμα και υπευθυνότητα.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Ετοιμασία των παραδόσεων βάσει των οδηγιών των προϊσταμένων.
  • Διαχείριση και αποθήκευση προϊόντων κατά τις παραλαβές.
  • Καθαριότητα και οργάνωση των αποθηκών βάσει των οδηγιών από τους προϊσταμένους.
  • Άλλα συναφή καθήκοντα, όπως αυτά ζητηθούν από τη διεύθυνση.

Γενικές πληροφορίες για τις θέσεις Βοηθών Αποθήκης:

  • Εργασία πλήρους απασχόλησης.
  • Ωράριο εργασίας μεταξύ των ωρών 08:00 και 17:30, Δευτέρα με Παρασκευή.
  • Προσφέρεται πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@psaltis.com.cy μέχρι τις 9 Ιουλίου 2021 σημειώνοντας τον κωδικό Α012/21. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης και βάσει των εταιρικών κανονισμών για τη διαχείριση προσωπικών δεδομένων.

Η εταιρεία Ανδρέας Ψάλτης & Υιοί Λτδ με τεράστια εμπειρία στον τομέα εμπορίας και πώλησης ανταλλακτικών αυτοκινήτων στην Κύπρο, ζητά να προσλάβει διανομείς στα τρία κατάστημα της στην επαρχία Λευκωσίας.