AD 8 code

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός

Vert & Blanc Group: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός – Λεμεσός

Προσόντα

  • Κάτοχος Πτυχίου Πολιτικού Μηχανικού
  • Εγγεγραμμένος στο ΕΤΕΚ
  • Εμπειρία σε εργοτάξια πέραν των 3 χρόνων
  • Καλή Γνώση Η/Υ (office excel & work) και Autocad
  • Ετοιμασία επιμετρήσεων και έκδοση Διατακτικών
  • Οργανωτικές Ικανότητες

Καθήκοντα

  • Επίβλεψη και Οργάνωση Έργων
  • Προγραμματισμός και συντονισμός εργασιών στα Εργοτάξια
  • Συντονισμός υπεργολάβων
  • Έλεγχος ποιότητας και Παραγωγικότητας
  • Ετοιμασία επιμετρήσεων για παραγγελία υλικών και ετοιμασία διατακτικών υπεργολάβων
  • Ετοιμασία μηνιαίων αναφορών για την εξέλιξη των Έργων.

Απολαβές

Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@vertetblanc.com.cy αναφέροντας τον τίτλο ANERGOSJOBS.COM – Πολιτικός Μηχανικός’.