AD 8 code

Best Life Co Ltd: Θέση Εργασίας

Best Life Co Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Φαρμακευτικός Επισκέπτης

Η εταιρεία Best Life Co Ltd είναι η αποκλειστική αντιπρόσωπος των προϊόντων της HigherNatureNaturesAidNewNordicPharmaMilleniumYouthLab.  και διανομέας των προϊόντων της DrMuller PharmaΣτόχος της εταιρείας μας είναι η συνεχής βελτίωση του επιπέδου της υγείας και διάθεσης του ατόμου με φυσικά μέσα.

Ζητείται άτομο με δυναμική προσωπικότητα για άμεση πρόσληψη με έδρα την Λευκωσία.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Ανάπτυξη του δικτύου πωλήσεων μας όπως και αποτελεσματική προώθηση και προβολή των προϊόντων της εταιρείας μας στα σημεία πώλησης.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτος κολεγίου ή πανεπιστημίου
  • Καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες