Jan Food Trading Ltd: Θέση εργασίας (μισθός €1,400-€1,600/ μήνα)

Jan Food Trading Ltd: Θέση εργασίας (μισθός €1,400-€1,600/ μήνα) – Λάρνακα

Sales Executive

Η εταιρεία Jan Food Trading Ltd εισαγωγής τροφίμων με έδρα την Λάρνακα ζητά για άμεση πρόσληψη Εξωτερικό Πωλητή/τρία για μόνιμη απασχόληση για προώθηση των προϊόντων της.

Απαιτούμενα Προσόντα: Αποτελεσματικός/ή στις πωλήσεις Επικοινωνιακή ικανότητα Ευχάριστη προσωπικότητα Γνώση αγγλικής γλώσσας (γραπτής & προφορικής) Εμπειρία 5 ετών στο χώρο των πωλήσεων.

Καθήκοντα: Παρακολούθηση & υποστήριξη πελατολογίου μέσω τακτικών επισκέψεων σε Παγκύπρια βάση. Ανάπτυξη νέου πελατολογίου. Ανάπτυξη και διατήρηση καλών διαπροσωπικών σχέσεων με την πελατεία. Επίτευξη των στόχων πωλήσεων της εταιρείας. Είσπραξη από πελάτες.

Προσφέρεται: Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών Εταιρικό αυτοκίνητο Εταιρικό τηλέφωνο Δυνατότητες μεγάλης επαγγελματικής ανέλιξης

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: solonas@janfood.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Για περαιτέρω πληροφορίες απευθυνθείτε στο τηλέφωνο 24532989.