AD 8 code

Ζητείται Τηλεφωνητής /Τηλεφωνήτρια

Sigan Management Ltd: Ζητείται Τηλεφωνητής /Τηλεφωνήτρια – Λάρνακα

Η εταιρεία SIGAN MANAGEMENT LTD, ζητά προσωπικό στη θέση του/της τηλεφωνητή/τηλεφωνήτριας για πλήρης απασχόληση.

Τόπος ΕργασίαςΤα  γραφεία και το τηλεφωνικό κέντρο της εταιρείας βρίσκονται στο εργοστάσιο στην Κοφίνου.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Μεθοδικότητα και οργανωτικός χαρακτήρας
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή και λογισμικών εφαρμογών όπως το ‘OFFICE’
  • Γενικές γραμματειακές γνώσεις,
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνων σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση κλήσεων τηλεφωνικού κέντρου
  • Διαχείριση εφαρμογών όπως σύστημα τηλεματικής διοίκησης και εποπτείας του στόλου οχημάτων, λογισμικό σύστημα καταγραφής & εξυπηρέτησης πελατών και αναφοράς περισυλλογών.
  • Συντονισμός προγράμματος και δρομολογίου οδηγών εταιρείας ανα λόγως κλήσεων πελατών
  • Διεκπεραίωση γενικών γραφειακών εργασιών και γραμματειακών καθηκόντων

Ωράριο:

  • Δωδεκάωρες βάρδιες 07:00-19:00 κάθε δεύτερη μέρα συμπεριλαμβανομένων και των Σαββατοκύριακων.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικού χειρισμού.

Προσφέρονται εξαιρετικές συνθήκες εργασίας και πολύ καλό πακέτο απολαβών.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν επιστολή και βιογραφικό στην ηλεκτρονική διεύθυνση: s.karashialis@galatariotis.com , με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Τηλέφωνα Επικοινωνίας:  24817490, 99357091