AD 8 code

Christakis Agathangelou Ltd: Θέση Εργασίας

Christakis Agathangelou Ltd: Ζητείται Βοηθός Αποθηκάριου – Λευκωσία

Η εταιρεία Christakis Agathangelou Ltd με έδρα την Λευκωσία, που δραστηριοποιείται στο χώρο των ανοξείδωτων κατασκευών από το 1976 με μεγάλο κύκλο εργασιών σε Κύπρο και εξωτερικό, ζητά για άμεση πρόσληψη άτομο για τη θέση Βοηθού Αποθηκάριου.

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Απαραίτητη γνώση καταμέτρησης αποθεμάτων
  • Κάτοχος Άδειας Οδηγού
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Κάτοχος Άδειας Περονοφόρου όχι απαραίτητο

Καθήκοντα

  • Προμηθεύει το Τμήμα Παραγωγής με αναλώσιμα και υλικά
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και συνεργάτες για προσφορές και παραγγελίες
  • Παραλαβή, έλεγχος και φύλαξη εμπορευμάτων
  • Καταμέτρηση ποσοτήτων αποθεμάτων

Η εταιρεία παρέχει τα ακόλουθα πλεονεκτήματα:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών βάσει προσόντων και προηγούμενης πείρας
  • 13ος Μισθός
  • Ταμείο Προνοίας (μετά τους 6 μήνες)
  • Ταμείο Αδειών
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Οργανωμένο, σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Επιβράβευση αποδοτικότητας (Bonus scheme)

Ωράριο:

Δευτέρα – Πέμπτη 07.00 – 16.00 & Παρασκευή 07.00-13.15

Βιογραφικό Σημείωμα:

Θα γίνονται αποδεκτά τα βιογραφικά σημειώματα που συνοδεύονται με αποδεικτικά των πιο πάνω απαιτούμενων προσόντων και μέχρι τις 30 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω ταχυδρομείου ή ηλεκτρονικά στα γραφεία της εταιρείας:

P.O. Box 29675, 1722 Λευκωσία

Email: ca-admin@agathangelou.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Τηλ.: 22877822