AD 8 code

Ζητείται Καθαρίστρια γραφείου

A.M.One Visit Solution: Ζητείται Καθαρίστρια – Λεμεσός

Το κατάστημα A.M.ONE VISIT SOLUTION ζητά να προσλάβει άμεσα καθαρίστρια  για καθαρισμό των χώρων του γραφείου και του καταστήματος της. To ωραρίο εργασίας ξεκινάει απο τις 4 ή 5 π.μ – 13.00 μ.μ.

Καθήκοντα:

– Καθαρισμός κοινόχρηστων χώρων της A.M.ONE VISIT SOLUTION LIMITED (γραφεία, κουζίνα, showroom, διάδρομοι, σκάλες, WC, κατάστημα και οπουδήποτε αλλού είναι απαραίτητο στον χώρο εργασίας.

– Έλεγχός και αναπλήρωση του εξοπλισμού καθαρισμού και των ειδών υγιεινής σε καθημερινή βάση.

Προσόντα:

– Απολυτήριο λυκείου.

-Ικανότητα τήρησης οδηγιών.

-Γνώση ελληνικής γλώσσας.

-Υπευθυνότητα.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο info@one-visit.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”  ή τηλέφωνο επικοινωνίας στο 96111115 – Έλενα

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής μεταχείρησης.