AD 8 code

Ζητείται Γραμματειακός Λειτουργός

En-Ergon Scientific EES Ltd: Ζητείται Γραμματειακός Λειτουργός – Λευκωσία

Η εταιρεία En-Ergon Scientific EES Ltd που δραστηριοποιείται στον χώρο του επιστημονικού εξοπλισμού και προσφέρει προϊόντα υψηλής τεχνολογίας και ποιότητας σε εκπαιδευτικά και ερευνητικά κέντρα, βιομηχανικές μονάδες, εργαστήρια ποιοτικού ελέγχου, εργαστηριακές και κλινικές μονάδες νοσοκομείων, τόσο στο δημόσιο όσο και στον ιδιωτικό τομέα, αναζητά Γραμματειακό Λειτουργό (Office Administrator),  για απασχόληση στη Λευκωσία.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου Διοίκησης Επιχειρήσεων, Marketing, Λογιστικής ή σχετικού αντικειμένου (ΑΕΙ/ΤΕΙ)
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ
  • Ομαδικό πνεύμα με οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Επαγγελματική εμπειρίας σε θέση σχετικού αντικειμένου θα ληφθεί υπ’ όψιν

Καθήκοντα/Ευθύνες :

  • Εξυπηρέτηση πελατών/ διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων
  • Αρχειοθέτηση
  • Σύσταση επιστολών/ προσφορών και άλλων εγγράφων
  • Προετοιμασία προσφορών
  • Οργάνωση διαδικασιών γραφείου/ ISO
  • Υποστήριξη τμήματος πωλήσεων

Προσφέρονται

  • Iκανοποιητικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων αναλόγως προσόντων
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης σ’ ένα σύγχρονο και αξιοκρατικό περιβάλλον

Oι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στην πιο κάτω ηλεκτρονική διεύθυνση: info@energon.com.cy    με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”