AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθήκης

G.A.P. Vassilopoulos: Ζητείται Βοηθός Αποθήκης – Λευκωσία

Ο Όμιλος G.A.P. Vassilopoulos ιδρύθηκε το 1964. Σήμερα, το συγκρότημα εργοδοτεί πέραν των 1.200 ατόμων και δραστηριοποιείται μέσω 3.000 γραφείων και συνεργατών σε όλη την Κύπρο, το Ηνωμένο Βασίλειο, την Ολλανδία, τη Γερμανία, την Ιρλανδία, το Βέλγιο, το Λουξεμβούργο, και το Ισραήλ.

Ζητούμε για άμεση πρόσληψη άτομα για τη θέση Βοηθού αποθήκης  (Warehouse Handler) για την Επαρχία Λευκωσίας.

Καθήκοντα θέσης:

  • Το άτομο θα είναι υπεύθυνο για τη συγκέντρωση παραγγελιών
  • Το άτομο θα είναι υπεύθυνο για τη φόρτωση, εκφόρτωση, τακτοποίηση εμπορευμάτων και προετοιμασία παλετών
  • Καθαριότητα της αποθήκης

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτοι Λυκείου
  • Συνέπεια και προθυμία για εργασία
  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση
  • Άδεια forklift θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Τα άτομα που θα επιλεγούν θα εργάζονται σε σύστημα βάρδιας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο: George.Odysseos@gapgroup.com με τίτλο “Warehouse Handler | GAP-0620-WH – ANERGOSJOBS.COM”“. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης. Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.