AD 8 code

Ζητείται Office administrator/ Υπάλληλος γραφείου

Dener Ltd: Ζητείται Office administrator/ Υπάλληλος γραφείου – Λευκωσία

Εταιρεία με γραφείο στο κέντρο της Λευκωσίας και αντικείμενο την εμπορία κατεψυγμένων τροφίμων / κρεάτων, ζητά για άμεση πρόσληψη υπάλληλο με γνώσεις Η/Υ, Microsoft office / πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.

Να λειτουργεί σε ομαδικό πνεύμα.

Να διαθέτει οργανωτικές ικανότητες, επικοινωνιακές δεξιότητες και ευχάριστο χαρακτήρα.

Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση τουλάχιστο 3 έτη.

Επιπρόσθετα προσόντα θα θεωρηθούν:

  • Πτυχίο ανώτερης / ανώτατης σχολής Οικονομικής ή Θετικής κατεύθυνσης.
  • Εμπειρία στον τομέα Εισαγωγών/Εξαγωγών.

Βασικά καθήκοντα:

  • Γραμματειακή  υποστήριξη, (έκδοση τιμολογίων, αποστολή εγγράφων, δημιουργία παραγγελιών κλπ)
  • Ναυτιλιακά (Ναύλοι – διαπραγμάτευση/φορτώσεις)
  • Εγγραφή σε βάση δεδομένων

Θα προσφερθεί ικανοποιητικό πακέτο απολαβών ανάλογα με τα προσόντα.

Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.

Ωράριο γραφείου.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο email: info@deneroverseas.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”