AD 8 code

Ζητείται Διαχειριστής/ Διαχειρίστρια Γραφείου

Geomast Antifire Co. Ltd: Ζητείται Διαχειριστής/ Διαχειρίστρια Γραφείου – Λευκωσία

Η Εταιρεία GEOMAST ANTIFIRE CO.LTD που εδρεύει στο δρόμο Λατσιών – Γερίου και δραστηριοποιείται στον τομέα της Πυρασφάλειας παγκυπρίως, ζητά για άμεση εργοδότηση  Διαχειρίστρια/ή Γραφείου.

Απαραίτητα προσόντα

  • Δίπλωμα Κολεγίου/Πανεπιστημίου σε συναφή κλάδο.
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση και πείρα στην οργάνωση γραφείου.
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας τόσο προφορικά όσο και γραπτά.
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ, Microsoft Office, Email.
  • Γνώση Λογιστικού Προγράμματος (Powersoft, E-soft)
  • Βασικές γνώσεις Λογιστικής θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.

Καθήκοντα

  • Οργανωτική υποστήριξη του Διευθύνοντα Σύμβουλου.
  • Εκτέλεση καθηκόντων υποδοχής περιλαμβανομένων των τηλεφωνημάτων και εξυπηρέτησης των επισκεπτών.
  • Υπεύθυνη για τη λήψη, την καταγραφή και την έγκαιρη μεταβίβαση των τηλεφωνικών μηνυμάτων στα αρμόδια πρόσωπα.
  • Εκτέλεση της αλληλογραφίας και δακτυλογράφησης εντύπων.  Υπεύθυνη για αρχειοθέτηση.
  • Διασφάλιση της διατήρησης όλου του γραφειακού εξοπλισμού σε καλή και λειτουργική κατάσταση.
  • Θα φροντίζει για τις αναγκαίες προμήθειες αναλωσίμων.
  • Εκτέλεση οποιονδήποτε άλλων ειδικών καθηκόντων ανατεθούν από τη Διεύθυνση.
  • Υπεύθυνη Ελέγχου Εγγράφων.
  • Εκτέλεση καθηκόντων λογιστηρίου, νοουμένου ότι πληρούνται τα απαιτούμενα προσόντα.

Για αποστολή βιογραφικών στην ηλεκτρονική διεύθυνση geomastantifire@gmail.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή στο φαξ  22487388