AD 8 code

Ζητείται Business Advisor

Ζητείται Business Advisor – Λευκωσία

Η PHOENIX BUSINESS COMMUNICATION επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της δύο άτομα για στελέχωση της θέσης Business Advisor.

Η εταιρεία αναζητά επικοινωνιακά άτομα που θα εναρμονιστούν με τους στόχους, τις αρχές και τις αξίες της και θα έχουν τις ικανότητες και την θέληση να εξελιχθούν σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας.

Αρμοδιότητες:

·       Διερεύνηση αναγκών επιχειρησιακών πελατών και προώθηση των κατάλληλων υπηρεσιών που καλύπτουν τις ανάγκες τους

·       Παροχή άριστης εξυπηρέτησης σε μικρομεσαίες επιχειρήσεις, με στόχο την αύξηση του όγκου πωλήσεων

·       Διεξαγωγή έρευνας αγοράς

·       Γνώση των στόχων της εταιρείας και συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα για επίτευξή τους

Προσόντα:

·       Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες

·       Συνέπεια και επαγγελματική προσέγγιση

·       Ικανότητες συνεργασίας

·       Ικανότητα διαχείρισης προκλήσεων και εργασίας σε ένα επαγγελματικό περιβάλλον

 Η εταιρεία προσφέρει ελκυστικό πακέτο αμοιβών, πλήρη προετοιμασία με ολοκληρωμένο πρόγραμμα εκπαίδευσης, προοπτικές προσωπικής εξέλιξης και επαγγελματικής ανέλιξης, επαγγελματικό και αξιοκρατικό περιβάλλον εργασίας.

 Αποστολή βιογραφικού: administrator@phoenixbccy.com , μέχρι 27 Ιουνίου 2023.

*Μετά την συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψήφιους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.