AD 8 code

Stephanis: Θέσεις Εργασίας

Stephanis: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία, Λεμεσός, Παραλίμνι, Πάφος

Πωλητές / Πωλήτριες (Τμήμα Πληροφορικής)

Καθήκοντα:

Εξυπηρέτηση πελατών για laptops, υπολογιστές, tablets, εκτυπωτές, οθόνες, περιφερειακά και αναλώσιμα.

Προσόντα:

Πολύ καλή γνώση προϊόντων τεχνολογίας, (ειδικά σε laptops και tablets) και χειρισμού λογισμικών και λειτουργικών συστημάτων.

Απολαβές:

• Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.

• 24 πληρωμένες άδειες.

• 13ος μισθός.

• Σύστημα προμηθειών βάση επίτευξης στόχων.

Ωράριο:

Σύστημα πρωινής και απογευματινής βάρδιας, εναλλάξ από Δευτέρα έως Σάββατο

(ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ).

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούμε όπως συμπληρώσουν την αίτηση ηλεκτρονικά στο https://www.stephanis.com.cy/el/vacancies ή αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: iliana@stephanis.net με τίτλο: “anergosjobs.com”