AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Elcora Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λεμεσός

Προκήρυξη εργασίας στην Elcora Ltd
Η Elcora Ltd με έδρα τη Λεμεσό, μία από τις πιο επιτυχημένες εταιρείες κατασκευής και προμήθειας ηλιακών θερμικών συστημάτων ζεστού νερού στην Κύπρο από το 1979, αναζητούμε εξειδικευμένη και αφοσιωμένη Γραμματέα για να ενταχθεί στην ομάδα μας και να συμβάλει στη συνεχή επιτυχία μας.
Καθήκοντα:
▪️ Οργάνωση Γραφείου και Αναπλήρωση γραφικής ύλης.
▪️ Υποδοχή επισκεπτών στον Εκθεσιακό Χώρο.
▪️ Διαχείριση τηλεφωνημάτων και Αλληλογραφίας Email.
▪️ Διατήρηση και Οργάνωση εταιρικών Αρχείων.
▪️ Συντονισμό Ραντεβού και Συναντήσεων.
▪️ Προετοιμασία Εκθέσεων και Παρουσιάσεων.
▪️ Υποστήριξη ομάδας Πωλήσεων και Λογιστηρίου σε καθημερινές εργασίες.