AD 8 code

Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ: Θέση εργασίας

Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ: Θέση εργασίας – Λάρνακα

Διανομέας Ανταλλακτικών ( Κατάστημα Λάρνακας)

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα των ανταλλακτικών αυτοκινήτων αναζητά διανομέα ανταλλακτικών για το κατάστημα της στην επαρχία Λάρνακας για να ενταχθεί στο δυναμικό της.

Καθήκοντα:

  • Η έγκαιρη διανομή εξαρτημάτων στους πελάτες της εταιρείας μας.
  • Παροχή άριστης εξυπηρέτησης προς τους πελάτες ακολουθώντας τις διαδικασίες της Εταιρείας.
  • Τήρηση οδηγιών Προϊστάμενου του Τμήματος Διανομέων και κανονισμών Ασφάλειας και Υγείας της εταιρείας.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης χειροκίνητου κιβωτίου ταχυτήτων (manual gearbox).
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Συνεργάσιμο, ευγενικό και θετικό άτομο.
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο HR@chrkapodistrias.com με τίτλο: “anergosjobs.com” ή επικοινωνούν τηλεφωνικώς στον αριθμό 22620010 (Τμήμα Προσωπικού).