AD 8 code

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός

Rightspace Construction Ltd: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός – Λεμεσός

Η RIGHTSPACE CONSTRUCTION LTD, (μέλος του ομίλου Phil. Andreou Group), ζητά να προσλάβει άτομο για την ακόλουθη θέση:

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ (CIVIL ENGINEER)

Κύρια Καθήκοντα:

  • Προγραμματισμός και Συντονισμός εργασιών
  • Διασφάλιση ποιότητας εργασιών
  • Διαχείριση και Διασφάλιση θεμάτων Ασφάλειας και Υγείας
  • Βασικές γνώσεις μεταλλικών κατασκευών και τοποθετήσεων
  • Επικοινωνία με πελάτες, υπεργολάβους και άλλο επαγγελματικό προσωπικό
  • Δημιουργία δελτίων ποσοτήτων
  • Επιβλέψεις εργοταξίων
  • Συνεργασία μεταξύ των τμημάτων
  • Άλλα καθήκοντα σε συνεννόηση με τον Διευθυντή Εργασιών

Κύρια Προσόντα:

  • Κάτοχος Πανεπιστημιακού τίτλου Πολιτικής Μηχανικής και μέλος του ΕΤΕΚ
  • Πολύ καλό χειρισμό και γνώση του σχεδιαστικού προγράμματος AUTOCAD ή/και REVIT.
  • Γνώση Συστημάτων Ξηράς Δόμησης και Κατασκευής Μεταλλικών Σκελετών με τεχνολογία LGSF (θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Γνώση οποιουδήποτε σχεδιαστικού προγράμματος Detail Designing, σχετικα με την Τεχνολογία LGSF (θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτικές Ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλίας
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και δυναμικής προσαρμογής

Σημείωση:

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα στο

vacancies@phil-andreou.com  με θέμα “Πολιτικός Μηχανικός (Civil Engineer) – anergosjobs.com”.

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.