AD 8 code

Ζητείται Συντηρητής Πισινών

Aquamasters Plc: Ζητείται Συντηρητής Πισινών – Λευκωσία

Η εταιρεία AQUAMASTERS PLC, κατασκευαστική εταιρεία πισίνων ζητά να προσλάβει Συντηρητή Πισίνας με βασικές γνώσεις γύρω από το αντικείμενο της πισίνας.

Η βάση της εταιρείας βρίσκεται στην Λευκωσία και εδώ και 33 χρόνια ειδικεύεται στον τομέα της πισίνας και των θεματικών πάρκων.

Προσόντα:

  • Τα προσόντα που απαιτούνται για την θέση είναι η γνώση γύρω από το αντικείμενο της πισίνας, δηλαδή στοιχειώδη γνώση γύρω από τα βασικά εξαρτήματα για την λειτουργία της πισίνας (αντλία, φίλτρο, skimmers, inlet).
  • Οποιαδήποτε προηγούμενη εμπειρία θα ήταν δυνατό προσόν.

Καθήκοντα:

  • Υδραυλικά
  • Services πισίνων
  • Χρήση χημικών για την σωστή λειτουργία της πισίνας
  • Άδεια οδηγού.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: aquamasters77772077@gmail.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 77772077