AD 8 code

Ζητείται Sales Advisor

Ζητείται Sales Advisor – Λευκωσία

Εταιρεία με έδρα στην Λευκωσία που ηγείται στον τομέα των πωλήσεων, δέχεται αιτήσεις για τη θέση Sales Advisor.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Επιτυχή εφαρμογή του στρατηγικού πλάνου ανάπτυξης της εταιρείας
  • Διαχείριση και εξυπηρέτηση πελατών με σκοπό την άμεση κάλυψη των αναγκών τους.
  • Επικοινωνία με συνεργάτες και πελάτες σε καθημερινή βάση.
  • Οργάνωση και προγραμματισμός των προωθητικών ενεργειών της εταιρείας.

Προσόντα Υποψηφίου:

·       Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και καλή  γνώση Αγγλικής γλώσσας.

·       Επαγγελματισμός και σοβαρότητα.