AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Kalogirou real estate: Ζητείται Γραμματέας – Λάρνακα

Η κτηματομεσιτική εταιρεία Kalogirou real estate επιθυμεί να προσλάβει άτομο για την θέση γραμματέα με έδρα την Λάρνακα, για πλήρη απασχόληση. Η θέση εργασίας είναι για πλήρης απασχόληση (6ήμερη εργασία), αορίστου χρόνου, ικανοποιητικές απολαβές με προοπτική αναλόγως προσόντων και με δυνατότητα εξέλιξης.
Οι υποψήφιοί θα πρέπει να πληρούν τα πιο κάτω προσόντα:
– Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
– Άριστη γνώση Microsoft word, Excel, Power Point και διαδικτύου
– Ευχάριστη προσωπικότητα και συνεργάσιμη
–Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοιες θέσεις ή και δίπλωμα ή πτυχίο θα θεωρηθούν επιπλέον προσόντα
Καθήκοντα
  • Εξυπηρέτηση πελατών και συνεργασία με προμηθευτές εξωτερικού
  • Σύνταξη προσφορών, συμβάσεων και συμφωνητικών Ελληνικά – Αγγλικά
  • Ανάπτυξη και συντήρηση οργανωμένου συστήματος ηλεκτρονικής αρχειοθέτησης
  • Διαχείριση email και παρακολούθηση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Διαχείριση εταιρικών social media και ιστοσελίδων
  • Σύνταξη κειμένων για τις εταιρικές ιστοσελίδες social media και newsletters Ελληνικά και Αγγλικά
  • Άνεση στην επικοινωνία
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν τα βιογραφικά τους σημειώματα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@kalogirourealestate.com με τίτλο: “anergosjobs.com”