AD 8 code

S.Symeonides and Sons Ltd: Θέση Εργασίας

S.Symeonides and Sons Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Οδηγός/ Διανομέας

Η εταιρεία S.Symeonides and Sons Ltd ROYALE Bakeries με έδρα τα Λατσιά Γιάννου Κρανιδιώτη 168 Λευκωσία, που δραστηριοποιείται στον κλάδο παραγωγής και διανομής με είδη Αρτοποιίας ζητά να προσλάβει Οδηγό Διανομέα για την επαρχία Λευκωσίας για άμεση πρόσληψη.

Αρμοδιότητες

  • Διανομή των προϊόντων στους πελάτες
  • Οι προσληφθέντες θα τύχουν εκπαίδευσης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί προσόν
  • Συνέπεια και υπευθυνότητα

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών.
  • 13ος μισθός

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση costasnicolaou12@gmail.com με τίτλο: “anergosjobs.com” ή να επικοινωνήσουν για περαιτέρω πληροφορίες στο τηλέφωνο 99630893.

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.

S.Symeonides & Sons Ltd -ROYALE BAKERIES

P.O.Box 22242, ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Τηλ: 22740740, Φαξ: 22480680