AD 8 code

Χρ. Γ. Παπαλοΐζου Λτδ: Θέση Εργασίας

Χρ. Γ. Παπαλοΐζου Λτδ: Θέση Εργασίας – Λευκωσία ή Λεμεσός

Ιατρικός Επισκέπτης

Η εταιρεία Χρ. Γ. Παπαλοΐζου Λτδ, αντιπρόσωπος στην Κύπρο μεγάλων διεθνών φαρμακευτικών εταιρειών, επιθυμεί να προσλάβει νέο επιστήμονα για να εργαστεί ως Ιατρικός Επισκέπτης, με έδρα τη Λευκωσία ή τη Λεμεσό.

Κύρια Καθήκοντα

  • Προώθηση των φαρμακευτικών προϊόντων της σε γιατρούς και φαρμακοποιούς
  • Συµµετοχή σε συνέδρια και σεµινάρια στην Κύπρο και το εξωτερικό

Απαιτούµενα προσόντα

  • Πτυχίο πανεπιστηµίου στους κλάδους της Φαρµακευτικής, της Βιολογίας, της Χηµείας, Ιατρικών Επισκεπτών ή άλλων συναφών κλάδων
  • Προηγούµενη πείρα θα θεωρηθεί προσόν
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Ωφελήματα

  • Ελκυστικός μισθός, ετήσιο επίδοµα παραγωγικότητας (bonus), Ταµείο Προνοίας, αυτοκίνητο

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστέλλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο: hr@papaloizou.com  με τίτλο: “anergosjobs.com” μέχρι την Παρασκευή 3/3/2023.
Για πληροφορίες μπορείτε να απευθύνεστε στο 22490305.