Ζητείται Λειτουργός Τιμολόγησης και Γραμματειακής Υποστήριξης

MIND THE GAP LTD: Ζητείται Λειτουργός Τιμολόγησης και Γραμματειακής Υποστήριξης – Πάφος

H Mindthegap αναζητεί Λειτουργό Τιμολόγησης και Γραμματειακής Υποστήριξης, για εταιρεία η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα παραγωγής και εμπορίας καθαριστικών προϊόντων, στην επαρχία Πάφου.

Καθήκοντα

  • Χρήση λογιστικού συστήματος (E-SOFT)
  • Έκδοση τιμολογίων
  • Καταχώρηση παραστατικών αγορών
  • Διαμόρφωση δρομολογίων
  • Οργάνωση προγράμματος οδηγών για την επόμενη μέρα
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών και συνεργατών
  • Αρχειοθέτηση
  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Παρακολούθηση υπολοίπων πελατών – προμηθευτών
  • Διοίκηση και οργάνωση γραφείου

Προσόντα

  • Άριστη γνώση της Ελληνική και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Βασικές λογιστικές γνώσεις (τιμολόγηση, καταχωρήσεις, διαχείριση υπολοίπων πελατών)
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση MS OFFICE ( Word- Excel-Outlook )
  • Οργανωτικές, μεθοδικές και διαχειριστικές δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό  ADM/1122 – anergosjobs.com στο email: careers@mindthegap.com.cy

Όλες οι αιτήσεις θα εξεταστούν με απόλυτη εχεμύθεια. Παρακαλώ σημειώστε ότι λόγω του μεγάλου αριθμού των αιτήσεων, θα επιλεγούν για συνέντευξη μόνο οι υποψήφιοι που ανταποκρίνονται στα πιο πάνω προσόντα.