AD 8 code

Ζητείται Καθαριστής/ Συντηρητής

Delorbis Pharmaceuticals Ltd: Ζητείται Καθαριστής/ Συντηρητής – Λευκωσία

Η φαρμακευτική εταιρεία Delorbis Pharmaceuticals Ltd ζητά να προσλάβει άμεσα καθαριστή-συντηρητή για τις εγκαταστάσεις τους στην Βιομηχανική Περιοχή Εργατών.

Καθήκοντα:

  • Καθαριότητα εσωτερικών και εξωτερικών χώρων.
  • Συντήρηση κτιριακών εγκαταστάσεων.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Προηγούμενη πείρα σε συναφή κλάδο φαρμακευτικής εταιρείας θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Παρακαλείσθε όπως αναφέρετε τον κωδικό CLM-100 για τη συγκεκριμένη θέση και να αποστείλετε το βιογραφικό σας το αργότερο μέχρι τη 10η Νοεμβρίου 2022 στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hr@delorbispharma.eu

Όλες οι αιτήσεις θα αντιμετωπίζονται με εμπιστευτικότητα.

DELORBIS PHARMACEUTICALS LTD

                                                                          Βιομηχανική Περιοχή Εργατών

                                                                       Οδός Αθηνών 17, 2643 Εργάτες

                                                                           www.delorbispharma.eu